Koszyk

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w terminie 14 dni  od otrzymania zamówionego produktu, konsument ma prawo odstąpienia od umowy.

Zgodnie z art. 38 pkt. 3 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Dotyczy to także tapet sprowadzanych na indywidualne zamówienie Klienta, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę sprowadzenia towaru za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy

Przy zamówieniu powyżej 300 zł, w przypadku skorzystania z darmowej dostawy  i częściowego odstąpienia od umowy, mogą zostać naliczone koszty transportu, jeśli wartość produktów które pozostały u Klienta po zmianie treści umowy (zamówienia) będzie wynosić mniej niż 300,00 zł. Koszty dostawy zostaną ustalone według cennika transportu na stronie sklepu.

Towar wraz z dowodem zakupu i formularzem wymiany/zwrotu prosimy odesłać na adres:

Fullimerch Sp. Z o.o.

ul. Szczecińska 1F

72-003 Dobra

Dla wygody naszych Klientów udostępniamy szczegółowe pouczenie o odstąpieniu od umowy do pobrania tutaj, a także wzór formularza odstąpienia od umowy do pobrania tutaj.